Biertje schreef:
D66 snapt ook niet dat de realiteit is dat als je vindt dat de boeren minder stikstof moeten uitstoten dat het niet alleen de boeren zijn maar ook de industrie en Schiphol en dat IEDEREEN GELIJKTIJDIG aangepakt moet worden en langs DEZELFDE LAT moet worden gelegd. Als dat was gebeurd viel er met de boeren wel te praten. Juist de verdeel- en heersmethode van VVD,CDA,D66 en CU hebben de boel op slot gegooid.
Maar dat torpedeerde D66 met 1 pennenstreek in 2019. Vanaf dat moment kregen we te maken met mensen tegen elkaar opzetten en gezien het resultaat gisteren van de BBB is de samenleving dat zat.
Verkleinde afbeelding. Klik om te vergroten.
Het is ook niet alleen stikstof waar de samenleving zat van is, er speelt veel meer. Buiten de grote stad wil men er nog voor elkaar zijn:
BBB wint in Oost-Groningen, GroenLinks grootste in Stad
https://www.rtvnoord.nl/nieuws/1005912/ ... te-in-stadOntevredenheid over kabinet was belangrijke drijfveer voor kiezers
https://nos.nl/collectie/13923/artikel/ ... or-kiezers Van alle kiezers die tegen het kabinet hebben gestemd, noemt het grootste deel van de stemmers de onbekwaamheid van de bestuurders als voornaamste reden. Andere redenen zijn het stikstofbeleid, klimaatbeleid, de gezondheidszorg en immigratie.
Het wordt tijd dat ze stoppen met polariseren en met onzekerheid.
Het is duidelijk het polariseren in Nederland is na deze verkiezingen groter dan ooit.
Het is wel begrijpelijk dat de onvrede en opstand naar de BBB is gegaan.
Het is duidelijk dat het stikstof beleid moet worden aangepast .
Toch zullen er in Nederland minder woningen komen , meer stagnatie op diversen gebieden.
20 % van de kiezers hebben hiervoor gekozen en moeten over een paar jaar ook niet zeuren hierover.