https://www.nu.nl/coronavirus/6117188/k ... ijzen.html"... dat één negatieve testuitslag inwoners 48 uur lang meer vrijheden zou verschaffen"
Dus gezonde mensen zonder klachten moeten zich om de dag laten testen en alleen dan mag je naar de supermarkt, je paspoort vernieuwen, in het park wandelen, koffie to go halen, stemmen ...?
Het lijkt wel een spelletje bedenk de maatregel die voor jou je ergste nachtmerrie is en wij maken het waar.
O ja en wat ergste nachtmerrie betreft, in juli en augustus hebben we weer hittegolven met pas na 21:00 temperaturen die enigszins te verdragen zijn. En het zou naief zijn om te denken dat we dan allang van die avondklok verlost zijn.
Je moet publieke instelling ook zonder testbewijs kunnen betreden. Er is immers geen testverplichting. Ik ben er op tegen dat de wetgever mag bepalen wie er private instellingen mogen betreden. Ik zou niet graag zien dat er iemand het huis van ejpd zonder zijn toestemming mag betreden, met of zonder testbewijs.